מי אנחנו ?

"הנגריה WOODENART" מתמחה בעבודות נגרות מגוונות המותאמות לרצונותיו, צרכיו וחלומותיו של הלקוח. "הנגריה WOODENART" ממוקמת באזור התעשיה של כפר קאסם(מפעל ראשי) ובאזור התעשיה תקוע. "הנגריה WOODENART"עובדת בשיתוף עם אדריכלים, מעצבי פנים, לקוחות פרטיים ועסקיים.

 ההתלבטויות בבואנו להחליט על מטבח חדש, ארונות קיר, חדרי שינה וכל פריט נגרות אחר הן רבות. מעבר לסגנון יש חיפוש מתמיד אחר נוחות, פונקציונאליות אישית, איכות וכמובן התקציב שעומד לרשותנו. אנחנו כאן כדי ללוות אתכם לשביעות רצונכם המלאה.
בצוות היצרני של "הנגריה  WOODENART" עובדים מקצועיים ומיומנים אשר יחד שואפים ליצור עבודה ברמה הגבוהה ביותר תוך הקפדה על תהליך הייצור, דיוק בפרטים, שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר ועמידה בלוח זמנים.

 

 

 

אנחנו, "הנגריה WOODENART" מאמינים שיש לתת לך, הלקוח, את חופש הבחירה ויד הדמיון בעיצוב ובתכנון, כל זאת בליווי, תמיכה, יעוץ ובעזרת הדמיה ממוחשבת של בעל מקצוע עתיר ניסיון.

הצהרת נגישות

בשנת 1998 חוקק חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, תשנ”ח-1998, אשר מכוחו הותקנו תקנות שונות המיועדות לשפר את איכות חייהם של אנשים עם מוגבלות, ולאפשר השתלבותם של אנשים עם מוגבלות בחברה בכבוד, בשוויון, בנוחות ובעצמאות מקסימלית.

הנגריה וודנארט בע"מ, מייחסת חשיבות רבה במתן שירות שוויוני לכלל לקוחותיה ובתוך כך פועלים ומקדמים את נושא הנגישות. 

נגישות אתר

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתמשים ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר ולאפשר חווית גלישה טובה יותר.

אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן בימים אלו אנו משקיעים משאבים רבים להקל את השימוש באתר עבור אנשים עם מוגבלויות, ככל האפשר, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.